[n11] Yeni Yil Kupon Yagmuru

100 % iyi
0 0
Sosyal Paylaşım

[n11] Yeni Yil Kupon Yagmuru

sibelska tarafından 4 yıl önce eklendi

Bugün sıcak bir n11 fırsatı paylaşıyorum. Bugün gördüğüm Yeni Yil Kupon Yagmuru fırsatını fırsat severlere hemen yazıyorum.

Kampanya Detayları

n11.com üyeleri, Hesabım > Kuponlarım sayfasından kodu girerek hesaplarına yükledikleri indirim kuponlarını, 07 - 11 Aralık 2015 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler.
Kuponlar, 11 Aralık 2015 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Her kuponun kullanılacağı minimum sepet tutarı ve kupon bilgileri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Kupon Tutarı Sepet Tutarı KUPON KODU
11 TL 50 TL YENİYIL11
33 TL 100 TL YENİYIL33
44 TL 300 TL YENİYIL44
77 TL 750 TL YENİYIL77
111 TL 1,500 TL YENİYIL111
333 TL 3,000 TL YENİYIL333

Kuponlar, Altın & Gümüş; Sim Kart ve Hat; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcının, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez. Alıcının, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekraryüklenmez.
Mağaza İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Yorumlar

Hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmaya ne dersiniz?

Yorum yazın

Yorum yazmak için Giriş Yapmalı veya Üye Olmalısınız.