Google Play'de AMC Güvenliği- Antivirüs,Temiz Ücretsiz

100 % iyi
0 0
Sosyal Paylaşım

Google Play'de AMC Güvenliği- Antivirüs,Temiz Ücretsiz

ybos tarafından 8 yıl önce eklendi

Google Play'de kısa bir süreliğinde AMC Antivirus app'i 9.99$ yerine ücretsiz olarak satılıyor.

Android telefonunuza yüklemek için vakit kaybetmeyin.

Google Play App Açıklaması:
Açıklama
Adroid işletim sistemlerinde 2013 EN İYİ KORUMA İÇİN AV-TEST ÖDÜLÜ kazanan yeni Antivirüs motorlu Advanced Mobile Care (AMC Güvenliği), Cep Telefonlarını virüslere, kötücüllere, kötü niyetli URL’lere, dolandırıcı sitelere, telefon kayıplarına, vb. ve hatta istenmeyen aramalara ve SMS’lere karşı güvenli kılmak için tasarlanmıştır. Ayrıca AMC, görev sonlandırıcı, pil koruyucu, oyun hızlandırıcı, uygulama yönetici, bulut yedekleme, erişim kilitleyici ve danışmanı gibi özelliklerle daha iyi verimlilik sunar.
Şu and 30+ dilde kullanılabilir.


Dünya çapında 100 den fazla ödül, ve 15 milyon aktif kullanıcısı ile sistem yardımcı programlarında verimliliği ve güvenliği iyi-tanınmış bir endüstri lideri olarak, 9,000,000’den fazla kullanıcı (Android ile) tarafından güveniliyor, Medya ve 40+ Android otoritesi tarafından öneriliyoruz.


Bedelsiz! Anti-virüs ve Gizlilik Özellikleri
Antivirüs: uygulamaları daha etraflı ve etkin olarak tarar. Ayrıca yeni uygulamaları yüklerken gerçek koruma sağlar.
Erişim Kilitleyici: tüm resimlerinizi, videolarınızı ve diğer dosyaları bedelsiz olarak kilitleyebilir, ve sonra siz onların kilidini kendiniz açana kadar cihazınızdan yok olacaklar ve gizli kalacaklardır.
Gizlilik Kuşağı: kötü niyetli URL’leri algılar ve güvenli gezinim ortamı sağlamak için anında sizi uyarır.


Bedelsiz! Tarama ve Temizleme Özellikleri
Tek-Dokunuşla Tarama sadece bir tık ile serbest stoklama alanı ortaya çıkartmak için artalan görevlerini, önbelleği, çöp dosyaları, gizlilik kayıtlarını tarayabilir ve temizleyebilir.
Derin Silici (şimdi bedelsiz) : Mobil cihazınızı %200’e kadar hızlandırmak için daha çok gereksiz dosya tarayın ve silin.
Görev Sonlandırıcı RAM’ınızı temizlemeye yardımcı olur ve kolayca Android cihazınızı hızlandırır.
Oyun Hızlandırıcı en sevdiğiniz oyunları bir kaç saniye içinde hızlandırır!


YENİ! SEÇKİN ÖZELLİKLER | ÖDEME İSTEYEN SEÇENEKLER
Kişiler ve SMS Hücresi: özelde SMS/son aramalar ve hatta özelde Kişiler’in kayıtlarını cep telefonu sisteminden gizlemenize izin vermek için bu şaşırtıcı özelliği geliştirdik. Erişim Kilitleyicide bu Hücreyi etkinleştirin, böylece verileriniz gözetlenmeyecektir.
Özelleştirilmiş Tarama ve Temizleme: Android cihazınızı ne zaman ve hangi sıklıkta otomatik ve sorunsuz olarak taramak ve temizlemek için çizelgelendirmenize izin verir.
Dolandırıcılığa-karşı: Kişisel bilgilerinizi çalmak için tasarlanmış kötücül siteleri algılar. Kötücüllerden, Kötü niyetli URL’lerden ve Dolandırıcı sitelerden gerçek-zamanlı korumadır.
Daha Çok: Size gönül rahatlığı vermek için, daha çok stoklama, daha çok destek ve daha çok diğer güvenlik özellikleri geliyor.

Yorumlar

Hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmaya ne dersiniz?

Yorum yazın

Yorum yazmak için Giriş Yapmalı veya Üye Olmalısınız.