2 Paket Kellogg's Alanlar Kişiye Özel Kaşık Kazanıyor

100 % iyi
0 0
Sosyal Paylaşım

2 Paket Kellogg's Alanlar Kişiye Özel Kaşık Kazanıyor

ybos tarafından 5 yıl önce eklendi

2 adet Kellogg's içinden çıkan şifreleri sitelerine girerek kişiye özel kaşıp kazanıyorsunuz.

Kaşıkların üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Adınızı mesela.

Kampanya Detayları
Kampanya koşulları
Bazı yasal bilgiler.
Paketleme için Şart ve Koşul Özeti

Türkiye’de ikamet eden ve sadece16 yaş ve üzeri olan kişilere uygun. Özel promosyon Kellogg’s paketlerinden 2 paket satın al, www.ulkerkelloggs.com/kasik adresini ziyaret et ve 2 özel kodunu bedava Kellogg’s kişiselleştirilmiş kaşığını almak için 30/06/2015 tarihine kadar gönder (Çocuk veya Yetişkin boyutunda). İnternete erişim gereklidir. Bütün hüküm ve şartlar ile katılan ürünler için, www.ulkerkelloggs.com/kasik sitesini ziyaret ediniz. Promosyon sahibi: Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti..

BÜTÜN Katılım Şart ve Koşulları – Kişiselleştirilmiş Kaşık

Promosyon Türkiye’de ikamet eden 16 yaş ve üzeri kişilere açıktır. Başvuru Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti. ile bunun iştiraklerinin ve bağlı şirketlerinin çalışanlarına ve bu çalışanların yakın akrabaları veya bu kişilerle aynı evde yaşayanlara açık değildir. Promosyon yapıldığı ülkenin uygulanabilir bütün kanun ve yönetmeliklerine tabidir. Promosyon, kanun veya yönetmelik tarafından kısıtlandığı hallerde hüküm ifade etmez.
Promosyon 1 Ocak 2015 tarihinde, Türkiye saati ile 00.01 ile 30 Haziran 2015 tarihinde Türkiye saati ile 23.59 arasında açıktır. Bütün başvurular 30 Haziran 2015 tarihine kadar iletilmelidir. İşbu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Satın alma gereklidir ve internet erişimi gerekecektir. Posta veya telefon yolu ile başvuru yolu hiçbir şekilde mümkün değildir.
Ödül Kazanmak için: 30 Haziran 2015 tarihine kadar aşağıda sayılan Kellogg’s ürünlerinden herhangi birisinden 2 paket satın alın:
Special K Karışık Meyveli 420g
Special K Kırmızı Meyveli 420g
Special K Sade 430g
Special K Çikolata 420g
Kelloggs Granola Çikolatalı 310g
Kelloggs Granola Meyveli 290g
Kelloggs Cornflakes 500g
Copo Pops 500g

Her paket, paketin iç kısmına yazılmış 7-rakamlı bir Özel Kod içerecektir (“Özel Kod”). Katılımcılar 2 Özel Kodlarını internet üzerinden www.ulkerkelloggs.com/kasik sitesinden, tam isimleri, e-posta adresleri ve posta adresleri ile birlikte Ödülü kazanmak için göndermek zorundadırlar. (“Geçerli Başvuru”). Böylece Katılımcılar Ödüllerini kişiselleştirebileceklerdir (detaylar için lütfen Madde 8’e bakınız).
Her Özel Kod sadece bir kere girilebilir, lütfen Özel Kodunuzu girerken dikkat ediniz.
Promosyon sahibi hata, ihmal, değişiklik, oynama, silme, hırsızlık, yıkım, iletim hatası, iletişim hatası veya başka şeyler sebebiyle ortaya çıkan geç, eksik, yanlış gönderilmiş, bozuk veya yanlış yönlendirilmiş girişler ile başvuru ya da yazışmalar için sorumluluk kabul etmemektedir.
Ödül: İletilen her Geçerli Başvuru, Katılımcısına Çocuk ya da Yetişkin boyutundan seçeceği bir kişiselleştirilmiş Kellogg’s kaşığı kazanma hakkı verecektir. Özel Kodun iletilmesi üzerine, Katılımcıların tercih ettikleri kişiselleştirmeleri yazmaları istenecektir. Katılımcılar başvurularını tamamlamadan önce, kaşıklarının nasıl olacağını görebileceklerdir ve gerekli değişiklikleri yapabileceklerdir. Bir kez onaylandığı takdirde, daha fazla değişiklik yapılamayacaktır – Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti..başvuranlar tarafından yapılan hata veya ihmallerden sorumlu tutulamaz. Son tasarım, yaratılacaktır.
Kişiselleştirilmiş mesaj başvuru zamanında girildiği şekilde kaşığın ön yüzünde yer alacaktır. Bu yüzden, Promosyon Sahibi yazım yanlışlarından dolayı sorumlu tutulamayacağından, lütfen kişiselleştirilmiş mesajınızı dikkatli olarak giriniz,. Promosyon Sahibi kendi takdirinde olmak üzere, başkalarına veya Kellogg’s, Promosyon Sahibi ya da Promosyon Sahibinin diğer markalarına karşı yakışıksız, uygun olmayan, müstehcen, aşağılayıcı olduğunu düşündüğü dil kullanımlarını reddetme hakkını kesin olarak saklı tutmaktadır. Her mesaj uygun olup olmadığına dair test edilip onaylanacak olup, Katılımcılar internetten üzerinden doldurulacak katılımcı formunu doldurmayı tamamladıkları anda, mesajın aşağıda sayılan şartlar ile uyumlu olup olmadığına dair ekran üzerinden anında bilgilendirileceklerdir. Bu mesajların:
Uygunsuz, müstehcen veya diğer bir şekilde hakaret edici bir dil ile yazılmamış olması;
Sosyal olarak sorumsuz bir dil içermemesi;
Şiddete, aşırı risk almaya veya anti-sosyal hareketlere (galeyan veya isyan) atıf yapan bir dil içermemesi;
Örneğin marka hakkı ve buna Promosyon Sahibinin markalarına, diğer markalara, ünlülere, müzik ve film başlıklarına yapılan atıflar da dâhil olmak üzere (ancak bunlarla sınırlı olmamakla beraber) bunun gibi korunan fikri mülkiyet haklarını ihlal eden bir dil içermemesi zorunludur.
Yukarıdaki Madde 8 uyarınca, Katılımcılar mesajlarını gönderirken belli kısıtlanmış sözcükleri kullanamayacaklardır. Ancak yukarıdaki Madde 8’de belirtilen koşullar ile tam bir uyumun sağlanabilmesi için, Promosyon Sahibi tarafından mesajın manuel olarak onaylanması işlemi de gerçekleştirilecektir. Mesaj iletildikten sonra, Katılımcılar 7 iş günü içinde başvurularının kabul veya reddedildiğine ilişkin olarak e-posta yolu ile bilgilendirileceklerdir. Başvurular kontrol için tutulacak olup, kabul ya da ret açısından değerlendirilecektirler.
Eğer mesaj Promosyon Sahibi tarafından reddedilir ise, katılımcıyı başka bir mesaj iletmeye teşvik etmek üzere bir e-posta gönderilecektir.
Ödüllerin teslimi, Ödülün talep edildiği günden itibaren 90 güne kadar sürebilecektir; ancak çabamız 60 gün içinde teslim etmeye yöneliktir.
Ödüller devredilemez veya takas edilemez ve para ya da herhangi bir başka türlü tazmin yolu ile itfa edilemez. Herhangi bir nedenden ötürü Ödülün mevcut olmaması halinde, Promosyon Sahibi kendi takdirinde olmak üzere, bunun yerine aynı ya da daha yüksek bir değerde olan herhangi bir başka Ödülü ikame etme hakkını saklı tutar.
Ticari gruplar, tüketici grupları veya üçüncü kişiler tarafından yapılan toplu başvurular kabul edilmeyecektir. Eksik ya da okunaksız başvurular, makrolar tarafından ya da başka otomatik şekillerde yapılan ve bu şart ve koşulları tamamen yerine getirmeyen başvurular diskalifiye edilecek olup, kabul edilmemiş sayılacaktır. Herhangi bir katılımcının bu durumu atlatmak adına örneğin, “senaryo” kullanımı, ‘kaba kuvvet’ kullanımı, IP adresi ile değiştirerek gerçek kimliğini maskeleme, kendilerine ait olmayan kimlikleri kullanma veya herhangi bir başka otomatik şekilde katılımcının promosyona ilişkin başvurularını promosyonun ruhuna uygun olmayan bir şekilde arttırmak adına bilgisayar(lar) kullandığının anlaşılması halinde, bu kişinin başvuruları diskalifiye edilecek olup, kazandığı herhangi bir Ödül var ise hükümsüz olacaktır.
Herhangi bir başvurunun bu katılım koşulları ile uymadığı düşünülür ise, bu başvuru diskalifiye edilecek ve herhangi bir ödül verilmeyecektir.
Promosyona katılarak bu Şart & Koşullar ile bağlı olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti. bu Şart & Koşulların içeriğini, katılımcılara zarar vermeyecek şekilde, sadece Promosyonun iyi bir şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla geriye etkili olarak değiştirme hakkını saklı tutar.
Herhangi bir hükmün ya da bu şartların bir kısmının hükümsüz veya hukuk kuralları uyarınca başka bir şekilde uygulanamaz olması halinde, o hüküm ya da kısım kapsam dışı bırakılacaktır ve geri kalan bu Şartlar aynı şekilde yürürlükte kalmaya devam edecektir.
Bir üçüncü kişi olarak, www.ulkerkelloggs.com/kasik adresinde yayınlanan herhangi bir içeriğin sizin telif hakkınızı veya diğer bir fikri mülkiyet hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti.’yi aşağıda yer alan adresinde en kısa zamanda bilgilendirip teyit edilebilir delillerinizi sununuz ve biz de derhal etkili olmak üzere bu içeriği kaldıracağız. Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti. ihlal durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve iddia edilen ya mevcut ihlale ilişkin olarak herhangi bir talep, masraf, zarar ya da dava için sorumlu olmayacaktır. Hak sahipleri eğer herhangi bir talepte bulunmak istiyorlar ise, içeriği yükleyenler ile doğrudan iletişime geçmelidirler.
Katılımcılar tarafından sağlanan kişisel bilgiler, Promosyon Sahibi tarafından bu promosyonu yürütmek amacıyla kullanılacaktır. Promosyon Sahibi katılımcıların kişisel bilgilerini yüklenicilerine ve acentelerine bu promosyonun yürütülmesinde yardımcı olmaları veya katılımcılarla iletişime geçmeleri adına açıklayabilir. Promosyon Sahibinin gizlilik politikasına http://www.ulkerkellogg...rivacy-policy.html.html adresindeki internet sitesinden ulaşılabilir.
Bilgisayar virüsüne maruz kalma, ağ hatası, yazılım hatası, kurcalama, yetkisiz müdahale, sahtekârlık, teknik hatalar veya Promosyon Sahibinin kontrolü dışında bu promosyonun yürütülmesindeki idareyi, güvenliği, eşitliği, dürüstlüğü veya muntazamlığı yozlaştıran ya da etkileyen herhangi bir neden de dâhil olmak üzere, herhangi bir nedenle bu promosyonun belli bir kısmı planlandığı şekilde ilerlemez ise, Promosyon Sahibi kendi takdirinde olmak üzere promosyonu iptal, fesih edebilir, değiştirebilir ya da askıya alabilir ya da etkilenen başvuruları geçersiz hale getirebilir.
Eğer bu promosyonun bütünlüğünü ya da hukuka uygun faaliyetini bilgisayar korsanlığı veya hile ya da sahtekârlık yolu gibi HERHANGİ BİR yolla tehlikeye düşürmeye çalışırsanız, kanunlar uyarınca izin verilen azami miktarda tazminat talep etme hakkımız mevcuttur. Ayrıca gelecekte yapacağımız herhangi bir promosyona katılımınızı da yasaklayabiliriz, bu yüzden lütfen adil bir şekilde oynayınız.
Bu promosyona ya da bu Şart ve Koşullara yönelik bir yazışma yapılmayacaktır. Düşük ihtimalle de olsa bir uyuşmazlık halinde, Promosyon Sahibinin kararı kesindir.
Promosyon Sahibi ve onun bağlı acenteleri ve şirketleri, promosyon ya da Ödülü kabul etme ya da kullanma ile bağlantılı olarak maruz kalınan ya da süre gelen (herhangi bir kişinin ihmalinden olsun ya da olmasın) herhangi bir ziyandan (doğrudan, özel veya dolaylı ziyan ya da kar kaybı dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), masraftan ya da zarardan, hukuk kuralları uyarınca hariç tutulan herhangi bir yükümlülük dışında (kişisel yaralanma, ölüm ya da sahtekarlık dahil olmak üzere) ve böyle bir yükümlülük halinde kanun uyarınca mevcut olan asgari ölçüde olmak üzere, sorumlu tutulamazlar.
Bu hükümlerden herhangi birisinin ya da şartların bir kısmının hükümsüz ya da hukuk kuralları uyarınca başka bir şekilde uygulanamaz olduğunun kabul edilmesi halinde, o hüküm ya da o kısım kapsam dışı bırakılacak olup, geri kalan Şartlar yürürlükte kalmaya devam edecektir.
İşbu şart ve koşullar Türk Hukuku’na tabi olup, İstanbul Mahkemeleri’nin münhasır yargı yetkisindedir.
Promosyon Sahibi herhangi bir üçüncü kişinin ifasını garanti edemez ve üçüncü kişinin herhangi bir hareketinden veya ayıbından sorumlu tutulamaz. Bu promosyondaki Katılımcılar, Promosyon Sahibinin doğrudan veya dolaylı olarak Ödülün kabulünden, yanlış kullanımından ya da kullanımından veya bu promosyona katılımdan kaynaklanan, bütün ya da kısmı olarak oluşan herhangi bir ziyan, kayıp, masraf, zarar ya da herhangi bir şekilde gerçekleşecek hayal kırıklığından herhangi bir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Bu maddedeki hiçbir hüküm Promosyon Sahibinin, kendi ihmalinden ya da sahtekârlıktan kaynaklanan ölüm ya da kişisel yaralanma ile ilgili sorumluluğunu kısıtlamaz. Burada verilmiş olan görüntüler sadece görsel amaçlar için olup, Promosyon Sahibi, Katılımcıya önceden bildirmeden parçaların özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Promosyon Sahibi Kısıklı Mah. Ferah Cad. No: 1 - Kat:1 34692 Büyük Çamlıca/İstanbul adresindeki Kellogg Med Gıda Tic.Ltd. Şti.’dir. Şirket Tescil numarası 568316’dır.

Yorumlar

Hiç yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmaya ne dersiniz?

Yorum yazın

Yorum yazmak için Giriş Yapmalı veya Üye Olmalısınız.